Společnost Torres & Ribelles’ byla založena v roce 1914 ve Španělsku, kde dva podnikaví mladí muži získali starou továrnu v městečku Sevilla, které se nacházelo ve staré čtvrti v blízkosti „Real Maestranza de Caballería“. Hned zpočátku obchodování byli díky velkému úsilí, obětavosti a znalosti trhu oficiálním dodavatelem Royal Household za vlády krále Alfonsa XIII.

V současné době objemy olivových balení přesahují 25 000 000 litrů a výrobní kapacita společnosti je 150 000 litrů olivového oleje za den. Betis se vždy snaží kombinovat tradici a technologické inovace a tento úspěch je založen na dvou bodech: surovinou je olivový olej z nejlepších odrůd španělských oliv a používají kvalitní výrobní a balicí proces včetně přísných kontrol kvality.

My přinášíme možnost dvou druhů: Extra panenský olivový olej, který se hodí na dochucení salátů, omáček dresinků, a čistý Olivový olej, který se používá do vaření a pečení a tolik jídlo neovlivní svou olivovou chutí.

BT4141 Extra virgin Olive Oil 946ml web

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena