Bratři Jordansovi

Všechno začalo v malém městečku Biggleswade v Bedfordshiru. Bratři Bill a David Jordansovi zatoužili po dobrodružství a rozhodli se vycestovat ze svého kraje, a tak se v létě roku 1969 sbalili a odjeli do Kalifornie. Tam začali poznávat nový svět a po krátké době objevili jim zcela neznámou cereálii – granolu. 

Domů do Anglie se vrátili s kufry plnými granoly. Posadili ke kuchyňskému stolu mámu, tátu a babičku a prohlásili: „Tohle upečeme, ale ještě lépe.“ A opravdu se tak stalo. V roce 1972 se zrodila Crunchy G., neboli křupavá G., která byla první přírodní zlatou granolou ve Spojeném království. Bratři pak v roce 1981 představili vůbec první cereální tyčinku v Británii, která se jmenovala The Original Crunchy Bar – Originální křupavá tyčinka. 

Dnes v této společnosti pracuje parta gurmánů, kteří jsou za toto neuvěřitelné dědictví vděční bratrům Jordanovým. Dnešní zaměstnanci s oblibou říkají, že jejich know-how výroby kvetoucích, chutných a přírodě přátelských obilovin je pevně v jejich DNA. Vyrábí opravdu dobré cereálie a starají se i o přírodu. My vám můžeme nabídnout dnes už pouze jediný produkt od této společnosti, a tím jsou čokoládové müsli. Je to kombinace křupavých ovesných klasů té nejvyšší kvality a hořké čokolády se 70% obsahem kakaa. Prostě nebe v h.u.b.ě.

Celozrnne cerealie Jordans Country Crisp Cokoladove 500g.jpg
Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena