Dorset od roku 1934

A taste of Dorset – Rich tea heritage | Dorset Life - The Dorset Magazine

Příběh společnosti Dorset začíná téměř před 100 lety. V roce 1934 zakladatel Keith Spicer začal míchat čaje ve své kuchyni v Bournemouthu na jihu Anglie. Dodával své čajové směsi pod svým jménem do podniků v okolí Dorsetu, ale nikam dál. O 75 let později v roce 2009 byl Dorset Tea™ vytvořen na oslavu Keithovy práce a přírodní krásy a slunečního svitu Dorsetu. 

Každý šálek čaje je pečlivě vyroben s láskou a péčí a je inspirován dlouhými slunečnými dny na venkově Dorset.  To, co začalo jako malá firma v jejich milovaném kraji, se rozrostlo v národně milovaný čaj, který každému vykouzlí úsměv na tváři. Napijte se a vzpomeňte si na slunečné dny dole v Dorsetu.

Kromě skvělých ingrediencí vypěstovaných přímo u kraje výroby, se společnost Dorset snaží přispět k životnímu prostředí. Chrání přírodu kolem nás, protože říkají, že na každý šálek čaje je potřeba mít vodu i půdu čistou, aby chutnal tak jak opravdu má. Proto také používají čajové sáčky a obaly, které jsou 100 % biologicky rozložitelné a lze jej průmyslově kompostovat. 

A bowl of strawberries next to a glass of liquid

Description automatically generated with low confidence

Aby opravdu ochránili moře a pobřeží, spojili své síly s Rainforest Alliance, která se zabývá ochranou životního prostředí. Čaje získávají jak z kraje Dorset, tak od farmářů, kteří pracují právě v těchto chráněných regionech v okolí deštných pralesů. S druhou společností Marine Conservation Society, registrované britské charitativní organizace, která chrání čistotu a zdraví moří. Společně spolupracují, aby byli silnější v boji pro prosperující budoucnost našich oceánů. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena