Eventy

Kde nás můžete potkat?

karlštejn

21.9. Karlštejn golf

Další ze sekce Golf Centrum Open Tour ve spolupráci s firmou Thema Trade nás čeké koncem září. Resort patří mezi nejkrásnější golfová hřiště v Evropě. Prvních 18 jamek, otevřených v roce 1993, bylo navrženo známými kanadskými architekty Lesem Furberem a Jimem Eremkem.. Zde budete mít výstavu produktů, ochutnávku a možný prodej především vánočního zboží. Bude zde ale k vidění i vše ostatní, od čokolád, sušenek, dárkových balíčků, až po pomazánky, džemy, tortilly a mnoho dalšího. Účast je možná pouze pro registrované.

francie
22.+23.9. Francouzské trhy Kladno

Francouzsko český klub pořádá letos v září již jedenáctý ročník „Francouzských trhů“ na Kladně. Samotné trhy proběhnou v pátek a v sobotu v dolní zámecké zahradě pod hlavní třídou. My zde budeme vystavovat naše dobroty od francouzských rodinných firem jako například od Lucien Georgelina, a dalších.

Naplavka
23.9. Pražská Náplavka Ochutnávej - food festival malých porcí

V sobotu 23.září se na vás budeme těšit na Náplavce od 10 hodin od rána. Festival malých porcí je úžasným místem k ochutnání všeho možného aniž byste skončili přeplnění. Vystavovat zde budeme sladké i slané, takže neváhejte dorazit. Vstup je zdarma pro kohokoli kdo má rád dobré jídlo.

albatross
5.10. Albatross Golf

Posledním letošním golfovým turnajem od společnosti Thema Trade proběhne v resortu Albatross, který bylVybudován podle návrhu předního golfového architekta Keitha Prestona. Hřiště je oficiálním členem sítě European Tour Destinations od roku 2016, dějiště turnaje Ladies European Tour 2011-2012, a D+D Real Czech Masters 2014-2023. Opět je vstup limitovaný pouze pro registrované hráče, a my zde budeme ukazovat vánoční nabídku a představovat novinky na rok 2024.

whisky
3+4.11. Whisky Life! Prague

Naším listopadovým překvapením je Whisky festival, který se bude konat na Novoměstké radnici v Praze. Tato akce je pro nás úplně nová a my se moc těšíme co přinese. Přijít může kdykoli a v ceně vstupenkydostanete vlastní degustační whisky sklenku, která vám zůstane jako památka na festival, a malý dárek. Na festivale je také bohatý doprovodný program s hudbou, jídlem a tombolou o lahve whisky. London Gourmet zde nabídne dárkové balíčky, skotské sušenky a dobroty, čokolády, a mnoho dalšího.

Kde jsme za rok 2023 byli

dkrke
31.5. Víno a delikatesy na Andělu​

Na pěší zóně Anděl budeme v květnu po druhé na Food Eventu pod jménem Víno a delikatesy na Andělu. Od 8 hodin ráno zde budeme prodávat a rozdávat naše produkty a budeme se těšit na nové tváře. Vše bude probíhat venku ve stáncích. 

Produkty, na které se můžete těšit: banánové chipsy, cibulové konfity, paštiky, omáčky Bongiovi, a mnoho dalšího.  

Obrazek1 2
8.6. Golf Tour Mladá Boleslav

Další ze sekce Golf Centrum Open Tour ve spolupráci s firmou Thema Trade. N začátku června se chystáme do Mladé Boleslavi kde to bude tentokrát věnováno společnosti Vodafone. Zde budete mít výstavu produktů, ochutnávku a možný prodej. Bude zde k vidění vše, od čokolád, sušenek, dárkových balíčků, až po pomazánky, džemy, tortilly a mnoho dalšího. 

Obrazek1 1
17.6. Dobřichovice

V červnu nás čeká akce v Dobřichovicích Všechny Chutě Světa, která začíná v 10 rodin ráno a bude opět ve venkovních prostorách areálu u vody. Je zde vstupné 100Kč, jídlo na ochutnání zdarma a samozřejmě také spousty výrobků k prodeji.Produkty, na které se můžete těšit: anglické Dorset čaje, Encona omáčky z Karibiku, Cornish mořská sůl z Anglie, mandle či oříšky ze Španělska a Portugalska, čokolády Monty Bojangles z Francie, tortilly z Mexika, francouzské paštiky a mnoho dalšího. 

Obrazek1
21.6. Kings Birthday Party

Každý rok jsme přítomni na narozeninách Královny Alžběty II na britské ambasádě v Praze. Letos je první ročníkem kde se bude oslavovat nový král Charles III a my máme tu možnost být u toho se všemi dlouholetými parnery            a přáteli. Budeme zde pouze představovat naše produkty nikoliv je prodávat, ale po akci bude na e-shopu možnost zakoupit britské výrobky se slevou, takže se neváhejte podívat.

karlovy vary 1
4.5. KARLOVY VARY GOLF

Hned 4.května nás můžete vidět na golfovém turnaji v Karlových Varech. Firma Golf Centrum spustila open tour pro nadšence golfu a naše firma tam bude. V Karlových Varech se začíná už snídaní v brzkých ranních hodinách, a my jsme se tedy rozhodli již od rána rozdávat naše snídaňové dobroty. Těšíme na nové tváře a zajímavý program dne.

IMG 1518 5
6.5. Coronation event Chodov

Britská ambasáda v Praze se rozhodla udělat akci na podporu korunovace nového britského krále Charlese, a my máme tu možnost na Chodově našimi produkty pomoci tuto nádhernou akci podpořit. Od půl desáté ráno budeme ve stánku na nultém podlaží vedle obchodu Peek n Cloppenburg. Naše firma zde bude rozdávat dárky za registraci do našeho London Gourmet programu, také budeme nabízet ochutnávku našich britských produktů, a to že se bude na co těšit.

Obrazek1 3
17.5. Sladký život na Andělu

Sladký život na pěší zóně Anděl bude probíhat ve středu 17.května ve venkovních prostorách. Food Event z Prahy 5 pořádá sladký festival již po několikáté a my zde budeme mít svou premiéru. Od 8 hodin ráno budeme připraveni nabízet naše čokolády, marmelády, a mnoho dalšího.

Produkty, na které se můžete těšit: čokolády Monty Bojangles a Seed&Bean, sušenky Walkers, madle Cudie a spousty dalších.

.

Kolac s lemon curd

Lemon Curd v kuchyni

Seznamte se s Lemon Curd, jemným a zároveň pikantním citrónovým krémem, jehož domovinou je Velká Británie. Tato svěží lahůdka má mnohostranné využití v kuchyni. Můžete jej

Read More »

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena