Eventy

Kde nás můžete potkat 2024?

53788507704_fafe52dc97_o

12.6.Oslava králových narozenin na britském velvyslanectví

Oslava králových narozenin na britském velvyslanectví 12. června měla jinou úroveň. Byla to úžasná událost, na které se sešlo tolik milých lidí! Děkujeme Mattu Fieldovi OBE a celému Britskému velvyslanectví Praha za pozvání, nám v London Gourmet se to moc líbilo. Dojemný příběh Jiřího Pavla Kafky tento den ještě více ozvláštnil. - Plukovník ve výslužbě Kafka se narodil v roce 1924 v židovské rodině v Praze v Československu. Po nacistické okupaci se v patnácti letech dostal mezi židovské děti, které Nicholas George Winton transportoval do Velké Británie. Dychtivě očekával dospělost, aby mohl bojovat proti Hitlerovi, a v osmnácti letech vstoupil do československé zahraniční armády. Přestože začínal u pozemních sil, jeho vášeň pro letectví ho přivedla k tomu, že se v roce 1944 stal střelcem a radistou 311. bombardovací perutě RAF a na KBP 2024 mu britský velvyslanec Matt Field poděkoval za jeho službu, popřál mu ke 100. narozeninám a předal mu osobní dopisy od krále Karla III. a velitele královského letectva.

2023

francie
22.+23.9. Francouzské trhy Kladno

Francouzsko český klub pořádá letos v září již jedenáctý ročník „Francouzských trhů“ na Kladně. Samotné trhy proběhnou v pátek a v sobotu v dolní zámecké zahradě pod hlavní třídou. My zde budeme vystavovat naše dobroty od francouzských rodinných firem jako například od Lucien Georgelina, a dalších.

Naplavka
23.9. Pražská Náplavka Ochutnávej - food festival malých porcí

V sobotu 23.září se na vás budeme těšit na Náplavce od 10 hodin od rána. Festival malých porcí je úžasným místem k ochutnání všeho možného aniž byste skončili přeplnění. Vystavovat zde budeme sladké i slané, takže neváhejte dorazit. Vstup je zdarma pro kohokoli kdo má rád dobré jídlo.

albatross
5.10. Albatross Golf

Posledním letošním golfovým turnajem od společnosti Thema Trade proběhne v resortu Albatross, který bylVybudován podle návrhu předního golfového architekta Keitha Prestona. Hřiště je oficiálním členem sítě European Tour Destinations od roku 2016, dějiště turnaje Ladies European Tour 2011-2012, a D+D Real Czech Masters 2014-2023. Opět je vstup limitovaný pouze pro registrované hráče, a my zde budeme ukazovat vánoční nabídku a představovat novinky na rok 2024.

whisky
3+4.11. Whisky Life! Prague

Naším listopadovým překvapením je Whisky festival, který se bude konat na Novoměstké radnici v Praze. Tato akce je pro nás úplně nová a my se moc těšíme co přinese. Přijít může kdykoli a v ceně vstupenkydostanete vlastní degustační whisky sklenku, která vám zůstane jako památka na festival, a malý dárek. Na festivale je také bohatý doprovodný program s hudbou, jídlem a tombolou o lahve whisky. London Gourmet zde nabídne dárkové balíčky, skotské sušenky a dobroty, čokolády, a mnoho dalšího.

dkrke
31.5. Víno a delikatesy na Andělu​

Na pěší zóně Anděl budeme v květnu po druhé na Food Eventu pod jménem Víno a delikatesy na Andělu. Od 8 hodin ráno zde budeme prodávat a rozdávat naše produkty a budeme se těšit na nové tváře. Vše bude probíhat venku ve stáncích. 

Produkty, na které se můžete těšit: banánové chipsy, cibulové konfity, paštiky, omáčky Bongiovi, a mnoho dalšího.  

Obrazek1 2
8.6. Golf Tour Mladá Boleslav

Další ze sekce Golf Centrum Open Tour ve spolupráci s firmou Thema Trade. N začátku června se chystáme do Mladé Boleslavi kde to bude tentokrát věnováno společnosti Vodafone. Zde budete mít výstavu produktů, ochutnávku a možný prodej. Bude zde k vidění vše, od čokolád, sušenek, dárkových balíčků, až po pomazánky, džemy, tortilly a mnoho dalšího. 

Obrazek1 1
17.6. Dobřichovice

V červnu nás čeká akce v Dobřichovicích Všechny Chutě Světa, která začíná v 10 rodin ráno a bude opět ve venkovních prostorách areálu u vody. Je zde vstupné 100Kč, jídlo na ochutnání zdarma a samozřejmě také spousty výrobků k prodeji.Produkty, na které se můžete těšit: anglické Dorset čaje, Encona omáčky z Karibiku, Cornish mořská sůl z Anglie, mandle či oříšky ze Španělska a Portugalska, čokolády Monty Bojangles z Francie, tortilly z Mexika, francouzské paštiky a mnoho dalšího. 

Obrazek1
21.6. Kings Birthday Party

Každý rok jsme přítomni na narozeninách Královny Alžběty II na britské ambasádě v Praze. Letos je první ročníkem kde se bude oslavovat nový král Charles III a my máme tu možnost být u toho se všemi dlouholetými parnery            a přáteli. Budeme zde pouze představovat naše produkty nikoliv je prodávat, ale po akci bude na e-shopu možnost zakoupit britské výrobky se slevou, takže se neváhejte podívat.

karlovy vary 1
4.5. KARLOVY VARY GOLF

Hned 4.května nás můžete vidět na golfovém turnaji v Karlových Varech. Firma Golf Centrum spustila open tour pro nadšence golfu a naše firma tam bude. V Karlových Varech se začíná už snídaní v brzkých ranních hodinách, a my jsme se tedy rozhodli již od rána rozdávat naše snídaňové dobroty. Těšíme na nové tváře a zajímavý program dne.

IMG 1518 5
6.5. Coronation event Chodov

Britská ambasáda v Praze se rozhodla udělat akci na podporu korunovace nového britského krále Charlese, a my máme tu možnost na Chodově našimi produkty pomoci tuto nádhernou akci podpořit. Od půl desáté ráno budeme ve stánku na nultém podlaží vedle obchodu Peek n Cloppenburg. Naše firma zde bude rozdávat dárky za registraci do našeho London Gourmet programu, také budeme nabízet ochutnávku našich britských produktů, a to že se bude na co těšit.

Obrazek1 3
17.5. Sladký život na Andělu

Sladký život na pěší zóně Anděl bude probíhat ve středu 17.května ve venkovních prostorách. Food Event z Prahy 5 pořádá sladký festival již po několikáté a my zde budeme mít svou premiéru. Od 8 hodin ráno budeme připraveni nabízet naše čokolády, marmelády, a mnoho dalšího.

Produkty, na které se můžete těšit: čokolády Monty Bojangles a Seed&Bean, sušenky Walkers, madle Cudie a spousty dalších.

.

Kolac s lemon curd

Lemon Curd v kuchyni

Seznamte se s Lemon Curd, jemným a zároveň pikantním citrónovým krémem, jehož domovinou je Velká Británie. Tato svěží lahůdka má mnohostranné využití v kuchyni. Můžete jej

Read More »

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena