Kdo je paní Bridges?

Mrs. Bridges je značka pojmenovaná po paní Kate Bridges, která původně pracovala jen jako kuchařka. Žila i pracovala v Anglii u bohatých viktoriánských rodin, kde vařila pokrmy jak pro služebnictvo, tak i pro vyšší třídu. Svoje recepty si zapisovala do knížek a postupem času se proslavila mezi zámožnými Angličany. Jejím nejznámějším zaměstnavatelem byla londýnská rodina Bellamyových.

A black and white image of a person riding a bicycle

Description automatically generated with low confidence

Jednoho dne, roku 1905, se Kate rozhodla, že nakreslí a popíše všechny recepty, které za svůj život nasbírala a spojí je do jednoho díla s názvem „Praktické domácí vaření“, které později i vydala.

Mrs. Bridge, kterou známe dnes, byla uvedena na trh v roce 1967 a je dodavatelem kvalitních zavařenin, tvarohů, chutney, pochutin, sals a hořčic. Některé z těchto výrobků jsou také kombinovány do různých dárkových balíčků, kterými můžete udělat radost svým blízkým.

Picture 5jpg

Mrs, Bridge je značka, která se stala synonymem pro kvalitu, luxus a požitkářství. Pro výrobky je typický tvar nádob a společně s tradičním uzávěrem a mašlí dodává marmeládám roztomilý vzhled, který připomíná to, co se Kate snažila vyrábět celý svůj život – výbornou, chutnou 
a skvěle vypadající stravu pro všechny, kteří měli zájem to vyzkoušet.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena