Kuřecí křidélka s Carolina Reaper omáčkou od Encony

Připravte se na ohnivou dobrodružnou cestu do světa omáček Encona a objevte recept, který rozžhaví vaše chuťové pohárky radostí. Recept na křídla s naší pálivou omáčkou vyniká výraznými příchutěmi a intenzivním pikantním zážitkem. V tomto blogu se podíváme na lákavý recept a prozkoumáme, jak omáčky Encona mohou vaše grilování posunout na zcela novou úroveň.

Carolina Reaper je jednou z nejostřejších papriček na světě a naše omáčky dokonale zachycují její intenzivní chuťv Carolina Reaper omáčce. Tento recept je oslavou ohnivé reputace této papričky a představuje její chuťový potenciál v plné síle. Připravte se na nezapomenutelnou kulinářskou výpravu!

Tajemstvím výtečných křídel s Carolina Reaper omáčkou je marinování. Doporučujeme křídla hojně potřít Carolina Reaper omáčkou, čímž se umožní proniknutí intenzivních chutí do masa a zaručí se maximální vstřebání pikantního aroma. Marinování křídel přes noc zajistí maximální nasákavost chutí. 

Jakmile jsou křídla marinována, je čas rozpálit gril. Nejlepší je grilovat křídla tak dlouho, až získají křupavou, karamelizovanou texturu, přičemž si zachovají šťavnatost. Během grilování se intenzita pikantního zážitku z Carolina Reaper ještě zvýší a vytvoří symfonii chutí, která vás pobaví a možná vyžádá si přípitek vodou (nebo mlékem!) tak, jak má být.

Aby se vyvážila pikantnost Carolina Reaper omáčky, můžete to obohatit osvěžujícími přílohami, jako je okurkový, mátový, či jogurtový dip. Tato kombinace vytváří krásnou rovnováhu mezi ohnivou pikantností a svěžestí, a zajistí, že každý kousek bude zážitkem.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena