Lepší imunita, spánek a více energie, to je Heath&Heather

Zakladatel Heath&Heather, Samuel Ryder, se narodil poblíž Prestonu v Lancashire. Jeho i celou jeho rodinu inspirovala vášeň pro zahradničení, a proto začal podnikat v zasílání bylinek a semínek v pytlíčcích pod jménem firmy Ryder’s Seeds, která měla sídlo v zahradním domku rodiny. Až v roce 1920 se Samuel spolu se svým starším bratrem Jamesem rozhodl založit obchod s bylinkami Heath & Heather Limited. Začali prodávat bylinné čaje a o pár let později firmu přenechali slečně Joan, dceři Samuela.

Dnes si Heath&Heather zachovává stejnou vášeň pro bylinky a rostlinné látky, jakou zakladatelé její rodiny drželi na počátku 20. století. Značka stále ztělesňuje všechny tradiční principy pěstování přírodních a organických surovin. Jejím cílem je dodávat účinné bylinné přípravky moderní populaci, která více než kdy jindy vyžaduje přírodní řešení pro zlepšení zdraví.

Zároveň mají mnoho závazků vůči životnímu prostředí. Soustředí se na každý detail a chtějí dosáhnout úžasného cíle „nulový odpad na skládku“. Prostřednictvím ekologického zemědělství jsou schopni poskytovat zákazníkům zdravější produkty.

Heath&Heather s hrdostí prohlašuje, že jsou jejich čaje certifikovány jako Organic od Soil Association. To znamená, že jim lze důvěřovat, protože všechny organické ingredience pocházejí od certifikovaných dodavatelů, kterým, stejně jako Heath&Heather, záleží na životním prostředí. V repertoáru těchto čajů vám můžeme nabídnout sekci směsi na zvýšení energie či na podporu trávení. Najdete u nás také fitness čaje nebo směsi na spánek a lepší imunitu. 

Picture heath
Facebook
WhatsApp
Email
Print

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena