Monty Bojangles a jejich průnik do světa

Zakladatel Monty Bojangles Andrew Newlands, který pochází z Velké Británie, začal s podnikáním již v 18 letech. Nejprve dělal ilustrátora bonboniér a čokolád pro jiné firmy, ale jeho snem bylo mít svou vlastní firmu.

V roce 2008 si Andrew a jeho tým dali za úkol vytvořit vlastní značku. Jejich prvním výrobkem byla čokoláda, která byla vyrobena z těch nejlepších, nejchutnějších a 100 % přírodních ingrediencí. Celá společnost chtěla, aby byl čokoládový požitek opravdu nezapomenutelný – od obalu, přes vzhled, až po jedinečnou chuť. 

Velmi zajímavý je také název této firmy. Andrew se nechal inspirovat svým kocourem Montym, který byl vždy jeho věrným přítelem. 

Firma Monty Bojangles sídlí v Londýně, ale je populární po celém světě. Jejich lanýžům, které jsou vyrobené z naprosto skvělých ingrediencí, a jsou obalené ve dvojitém kakaovém posypu, opravdu nikdo neodolá. Díky své výjimečné chuti získaly tyto lanýže 38 ocenění, včetně Great Taste Awards a ceny Queen’s Award for Enterprise: International Trade, a jejích úspěchů stále přibývá.

Picture Andrew

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena