Největší miska ovesné kaše

Mornflake, firma z jižního Cheshiru v Anglii, byla otevřena před více než 350 lety panem Williamem Leamem. Od té doby se tato společnost věnuje tomu, aby si každý mohl dát kvalitní a lahodnou snídani. Jak to dělají? Vše je zásluhou jejich velmi talentovaných mlynářů. V Mornflake pracují zkušení řemeslníci, kteří se znalostmi patnácti generací pokračují v prosazování nových způsobů, jak vytvořit naprostou ovesnou dokonalost.

Postupem času se začali z Anglie dostávat i za moře. V roce 1958 byla lodí přepravena první várka. V roce 1960 dokonce měli svou první televizní reklamu. V roce 1964 získali své první ocenění a v roce 1990 získali ocenění od královny Alžběty II. a zároveň vyváželi svou oves do šedesáti různých zemí.

Mornflake vytváří ty nejlepší snídaně. V jejich sortimentu najdete například ovesné kaše (porridge), cereálie, čokoládové müsli a přírodní granoly. Této firmě se mimo jiné podařilo vytvořit největší misku ovesné kaše. Tento počin jev roce 2009 dostal dokonce do Guinnesovi knihy rekordů, v roce 2010 však byli překonáni.

Dnes se tato rodinná firma pyšní mnoha oceněními, vyváží své müsli do více než šedesáti zemí světa a má mnoho variant svých výrobků. Mají v nabídce bezlepkové produkty, produkty bez cukru, produkty s vysokým obsahem vlákniny a mnoho dalších zajímavých produktů. Neváhejte a ochutnejte tuto anglickou tradici.

Picture bowl jpg
Facebook
WhatsApp
Email
Print

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena