O nás

O NÁS

„Artisan food for modern generations“

resta img20

Naše firma začala v roce 1995 , a to tak, že rodák z Manchesteru, Anthony David Bennett, přicestoval do Čech, jelikož byl svou tehdejší prací poslán do Prahy na pracovní cestu. Tonymu se tu ale zalíbilo natolik, že se rozhodl tu zůstat, a dokonce založit svůj vlastní business. Věděl, že zatím nikdo nedováží tradiční anglické pochutiny k nám do Čech, a tak se stal tím prvním.

Pozvolna začal budovat firmu a nabírat zaměstnance. Dával inzeráty do novin a svou lámavou češtinou zkoušel vést pracovní pohovory. Ten první pohovor byl se slečnou Romanou, která anglicky neuměla nic. Ale slovo dalo slovo a Romana nastoupila do firmy, aniž by věděla, co ji čeká a co bude náplň její práce, jelikož mu nerozuměla ani slovo.

Dnes je Tony vlastníkem firmy s úžasnými zaměstnanci a je se svou manželkou Romanou, ano, s tou první zaměstnankyní, ve spokojeném manželství se dvěma dětmi.

Jsme menší firma založená na osobním přístupu, která se zabývá dovozem a distribucí vybraných značek potravin. Při jejich výběru klademe důraz na kvalitní suroviny a tradiční výrobní postupy. 

IMG 2799 25 scaled
MALÁ STATISTIKA

Co u nás lidé nejčastěji kupují

resta img20

O tom, co u nás lidé nejčastěji kupují, nejlépe vypovídá následující statistika ročních prodejů: 

0 mil.
šálků ovocno-bylinných čajů
0 mil.
porcí cereálií
0 tun
marmelády
0 mil.
wrapů
NAŠE

Certifikáty

resta img20

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena