Preclíková novinka pro rok 2023

Objevte o těchto Velikonocích svět intenzivně čokoládových zázraků Monty Bojangles s naší NOVINKOU – Preclíkovým velikonočním vajíčkem.

Společnost Monty Bojangles byla založena ve Velké Británii snílkem Andrewem Newlandsem, který si šel už od svých osmnácti za svým a vybudoval úžasnou firmu inspirovanou svým věrným přítelem, kocourem Montym. (dát odkaz na blog o monty bojn)

Montyho žluté vejce je spojeno s pozoruhodnou kombinací kakaových lanýžů spojeným s kousky soleného kukuřičného preclíku. 

Krémové velikonoční vajíčko s mléčnou čokoládou, balené do modrého papíru a šest jednotlivě balených žlutých lanýžků s kakaovým posypem s příchutí bílé čokolády a preclíku, v krásném dárkovém pouzdře, to je pohádka pro všechny milovníky čokolády.

No prostě dokonalé požitkářské překvapení, které se dá, jak hledat v Egg huntu, tak i darovat koledníkům za zazpívanou básničku! 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena