Vylepšete své grilování s naší thajskou SWEETCHILLI omáčkou

Připravte se na vzrušující grilovací dobrodružství plné výrazných chutí s thajskou sladkou chilli omáčkou od Encony. Tato omáčka je ideálním doplňkem k vašim grilovaným pokrmům, přidávajícím dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a pikantností. 

Grilování není jen způsob vaření, je to oslava chutí a příležitost k vytvoření nádherných pokrmů. Bez ohledu na to, zda jste zkušený grilovací mistr nebo začínáte svoji grilovací cestu, je něco magického na vaření nad otevřeným ohněm a přidání té jedinečné kouřové chuti. 

Thajská sladká chilli omáčka je opravdovým klenotem v naší sbírce omáček. Vyrobena z červených chilli papriček, česneku a octa, tato omáčka dokonale kombinuje sladkost a pikantnost. Její živá chuťová paleta přidává pikantní nádech do grilovaného masa, zeleniny, a dokonce i mořských plodů, a proto je nezbytným doplňkem pro každého grilovacího nadšence.

Jednou z nejlepších věcí na této omáčce je její všestrannost. Může sloužit jako marináda, poleva nebo omáčka na namáčení, což vám umožní experimentovat s širokou škálou grilovaných pokrmů. Potřete ji na kuřecí špízy pro lepkavou polevu, nechte ji marinovat krevety pro osvěžující chuť, nebo ji použijte jako omáčku na namáčení ke grilované zelenině. Možnosti jsou nekonečné a každá tvorba bude doslova přetékat chutí.

A picture containing food, meal, fast food, seafood

Description automatically generated

Abyste zvýraznili chutě vašich grilovaných lahůdek, zvažte kombinaci thajské omáčky s doplňkovými ingrediencemi. Pokapejte ji přes grilovaný ananas pro lahodnou sladkou a pikantní kombinaci, nebo ji použijte jako omáčku ke grilovanému halloumi sýru pro přidání špetky pikantnosti. 

Grilování je nejen o jídle, ale také o vytváření nezapomenutelných vzpomínek s přáteli a rodinou. Bez ohledu na to, zda jde o neformální grilování v zahradě nebo slavnostní setkání, vůně grilovaných pochoutek a sdílená radost z výtečného jídla nás všechny spojuje. Naše omáčka dodává těmto setkáním další vzrušení a zaručuje, že každý kousek bude plný chuti a radosti.Takže rozžehněte oheň, vezměte si láhev thajské sladké chilli omáčky od Encona a pusťte své chuťové pohárky na výlet plný lahodných dobrodružství. Dobrou chuť při grilování!

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena