Září – Měsíc biopotravin je tu a my s ním!

Ministerstvo zemědělství vyhlašuje již od roku 2005 zářijovou kampaň: Měsíc biopotravin a Ekologického zemědělství, kde je hlavním cílem přiblížit veřejnosti důvody, proč je dobré a logické kupovat biopotraviny a podporovat tím ekologické zemědělství v ČR, a rovněž ukázat, kde si je lidé mohou koupit. Biopotraviny mají několik potenciálních výhod oproti konvenčním potravinám. Biologické zemědělství se obvykle snaží minimalizovat použití chemikálií, což může být prospěšné pro životní prostředí a zdraví. Biopotraviny často obsahují méně zbytků pesticidů a mohou mít vyšší obsah některých živin.

V London Gourmet nabízíme spousty produktů v biokvalitě. Například naše francouzské džemy Lucien Georgelin využívají pouze suroviny z ekologického zemědělství a výběr je šiřoký – od jahodového, hruškového, borůvkového džemu až po džem s fíky a exotickou směs pomeranč, grep a citrón. 

image

Bio čaje jsou taktéž velmi oblíbené a naše britská značka Heath&heather nabízí 100% přírodní směsi bez umělých barviv a konzervačních látek. Heath & Heather s hrdostí prohlašuje, že jsou jejich čaje certifikovány jako Organic od Soil Association, a to znamená, že jim lze důvěřovat, protože všechny organické ingredience pocházejí od certifikovaných dodavatelů, kteří mají stejně jako Heath&Heather lásku a péči o životní prostředí. V repertoáru těchto čajů vám můžeme nabídnout sekci směsi na zvýšení energie, či na trávení. Také fitness čaje, či směsi na spánek a lepší imunitu. 

V neposlední řadě nabízíme pro milovníky sladkostí také bio čokolády Seed&Bean, které jsou specifické svou divokostí při tvorbě chutí. Divokost potvrzuje osmnáct různých druhů, jako například levandule, mořská sůl, kardamon, malina s kokosem a mnoho dalších. Produkty od Seed & Bean jsou 100% BIO, fair trade a vhodné pro vegany. A další z předních vlastností této značky je spolupráce s The Soil Association, což je eco-friendly zaměřená společnost. A proto si tato malá čokoládovna může být jista, že každá tabulka, čtvereček i drobek čokoládové dobroty je vyroben z těch nejlepších organických surovin. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena