Cornish sea salt

Cornish mořská sůl byl náhodný objev, který jeho zakladatel, Tony Fraser, přivedl na trh po tom, co si začal klást otázku: proč vymřel tak zásadní prvek okresního zemědělství a výroby sardinek? Protože kamenná sůl se stala jednodušším způsobem sklizně minerálu. Tato myšlenka ho zasáhla tak hluboce, že byl rozhodnut znovu si představit průmysl mořské soli pro 21. století.

CboIzcygKK4g24eGzQoSxuxbYP4rxpp9h1C3PBfJXaxZseQITxA4KlZlG5K4SgzGYBduV AI3WVv94Jx0dwF4 26fCjZvsE7 8Bn9Sw5Rdep0y6CF mBIlCgHBQcXr5vii39jlIVGipHTzjDl 0ECttmGMfeFjOl

Tato mořská sůl byla vytvořena, aby překlenula starověký a moderní svět. Výroba je stále inspirována původními metodami sklizně dobroty oceánu. Májí neustále se vyvíjející řadu mořských solí, všechny s různou texturou, krystalizované a ručně sklízené, aby poskytly jedinečný minerální profil Cornish, díky kterému je její chuť tak výrazná.

Od skromných začátků na jižním cornwallském pobřeží se Cornish mořská sůl nyní stala mezinárodním prodejem ve více než 33 různých zemích. Typické modré hrnce sedí stejně šťastně v podnicích oceněných michelinskou hvězdou jako na stolech domácích kuchařů, kteří oceňují nejen chuť a kvalitu řemeslné mořské soli, ale vzrušující všestrannost a kreativitu, kterou může vaření přinést.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena