Pralinky a bonbóny Cudié je rodinný podnik čokoládových lahůdek, který si po tři generace uchoval tajemství výroby čokolád se sušeným ovocem a vynikajícími ručně vyráběnými pralinkami. V roce 1946 vytvořil Josep Cudié společnost Catànies®, gastronomický symbol Středomoří a základní sladkost Španělska, respektive Katalánska. 

X54MxkVQsHH5IlKsNqGoAjjtCjlJGpKHMGi8GDUebMr25APjXjACrs2kLjvZ50 zSQlMCr54xz0Yviz 1e2hSvx

Catànies® jsou ručně vyráběny v dílně ve Vilafranca del Penedès podle jedinečné receptury, aby zajistili ty nejzvláštnější chutě. Jsou elegantní kombinací karamelizovaných středomořských marcona mandlí, potažených Cudié’s pralinkou a zakončených tenkou vrstvou nejčistšího kakaa. Konečným výsledkem je jedinečná chuť umocněná krémovou texturou pralinky a křupavým nádechem mandlí. 

Ikonickým produktem značky Cudié jsou bonbony Catánie. Jedná se o neodolatelnou kombinaci ořechů a čokolády. Jsou vyráběny ručně a hlavní ingrediencí je královna mezi mandlemi, již zmíněná mandle Marcona. Ta je pokryta vynikající bílou pralinkou a finálně obalena kakaovým práškem. 

Cudié byly, a věříme, že ještě budou, oceněny několika prestižními cenami, jako je například Great Taste Award. Zkuste sami některou z příchutí: katalánský krém, hořká čokoláda, mléčná original, či himalájská sůl a sami posuďte.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena