Encona původně poskytovala pekařské výrobky včetně mouky, chleba a koláčů, ale během 40. a 50. let 20. století se společnost diverzifikovala a začala dovážet autentické ostrovní ingredience. Karibská společnost chtěla poskytnout skutečnou chuť svého domova; včetně sladkých brambor a manga. Až v roce 1975 byla pod značkou ENCONA představena první pálivá omáčka v západním indickém stylu.

A group of bottles

Description automatically generated with low confidence

Dnes je to řada kuchyňských a stolních omáček inspirovaných různými kulturními kuchyněmi jako třeba dálného východu, Asie, Ameriky a samozřejmě karibskými oblastmi, které okamžitě přeměňují každodenní ingredience na vzrušující pokrmy. Každá z omáček vás vezme na dobrodružství s pikantní chutí. Navíc jsou salsy rozdělené podle pálivostí i chutí, aby si jak začátečník, tak chilli milovník přišel na své!

Encona se stala důvěryhodným symbolem na poličce všech kuchařů, protože představuje kvalitu a skvělou chuť. Lze ji nalézt jak v obchodech, tak i na stolech restaurací. Výrobci Encony konstatují, že odborné znalosti všech koření a trhu jim umožnily cestovat po světě a hledat nové a vzrušující chutě omáček stvořených z čerstvých surovin a podle tradičních receptů. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena