Společnost GraceKennedy Limited byla založena na Jamajce 14. února 1922 Dr. Johnem J. Gracem a panem Fredem Williamem Kennedym. Před založením GraceKennedy tito dva pánové pracovali pro Grace Limited v New Yorku. Dnes jsou tyto autentické karibské potravinářské produkty nabízeny všem zákazníkům, co chtějí okusit chuť pravého Karibiku.

Grace Foods | Caribbean Snacks | Plantain Chips & Banana Chips

Dnes je tato společnost stále převážně karibskou potravinářskou společností, ale expandovali do Kanady, Spojených států, Spojeného království a díky nám i do Čech. Mají zhruba šedesát poboček a přidružených společností.zajímavostí je motto této společnosti, které zní: ‘uspokojit nenaplněné potřeby lidí z Karibiku, ať žijeme kdekoli na světě.’

Od Grace vám můžeme nabídnout pochutinu sušených banánů s různými příchutěmi. Tyto banánové chipsy jsou lehkým, chutným občerstvením a mohou být považovány za zdravější alternativu bramborových lupínků. Jsou křehké, méně mastné, bez konzervačních látek, cholesterolu, umělých barviv a ztužených tuků. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena