Heath&Heather

Zakladatel Heath&Heather, Samuel Ryder, se narodil poblíž Prestonu v Lancashire. Jeho i celou jeho rodinu navždy inspirovala vášeň pro zahradničení. A tak nejdříve začal podnikat v zasílání bylinek a semínek v pytlíčcích pod jménem firmy Ryder’s Seeds, která měla sídlo v zahradním domku rodiny. Až v roce 1920 se Samuel spolu se svým starším bratrem Jamesem rozhodl založit obchod s bylinkami Heath & Heather Limited. Začala prodávat bylinné čaje s různymi funkcemi. O pár let později byla firma přenechána slečně Joan, dceři Samuela. 

Text, whiteboard

Description automatically generated

Dnes si Heath & Heather zachovává stejnou vášeň pro bylinky a rostlinné látky, jakou zakladatelé její rodiny drželi na počátku 20. století. Značka stále ztělesňuje všechny tradiční principy pěstování přírodních a organických surovin; s cílem dodávat účinné bylinné přípravky moderní populaci, která více než kdy jindy vyžaduje přírodní řešení pro zlepšení zdraví a wellness v rušném nebo stresujícím prostředí.

Zároveň mají mnoho závazků vůči životnímu prostředí. Dívají se na každý krok cesty, od zajištění recyklačních stanic po kanceláři až po dosažení úžasného cíle „nulový odpad na skládku“ v továrně. Prostřednictvím ekologického zemědělství jsou schopni poskytovat zákazníkům zdravější produkty, a to způsobem, který pomáhá udržovat zemi, místo toho, abychom ji vysušovali.

Heath & Heather s hrdostí prohlašuje, že jsou jejich čaje certifikovány jako Organic od Soil Association. To znamená, že jim lze důvěřovat, protože všechny organické ingredience pocházejí od certifikovaných dodavatelů, kteří mají stejně jako Heath&Heather lásku a péči o životní prostředí. V repertoáru těchto čajů vám můžeme nabídnout sekci směsi na zvýšení energie, či na trávení. Také fitness čaje, či směsi na spánek a lepší imunitu. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena