Jordans

Všechno začalo v malém městečku Biggleswade v Bedfordshiru. Bratři Bill a David Jordansové zatoužili po dobrodružství vycestovat ze svého kraje, a tak se v létě roku 1969 rychleji než čmáranice, sbalili a odjeli do Kalifornie. Tam začali poznávat nový svět a po krátké době objevili jim zcela neznámou cereálii – granolu.

Domů do anglie se vrátili s kufry plnými tašky granoly. Posadili ke kuchyňskému mámu, tátu a babičku a prohlásili: „Tohle upečeme, ale ještě lépe.“ A opravdu se tak stalo. V roce 1972 se narodil Crunchy G, neboli křupavá G. První, přírodní, zlatá Granola ve Spojeném království. Bratři nezůstali jen u ‚poprvé‘ a v roce 1981 představili vůbec první cereální tyčinku v Británii, která se jmenovala The Original Crunchy Bar – Originální křupavá tyčinka.

rCnNKY h4jeI6qYeYopTblWNg2ZjtKc9BcKuDKFwodzeQJTOWtQT04EOzRs8Rghbq3fHuKxqOCKRrS5A7z94A4L fWHcl1 pb Mbv11D8rlrN2U4tEucgw4QQPB2bghR gwtoglk9 fcHhhod7ZEmAun6jAnjPN

Dnes v této společnosti pracuje parta gurmánů, která je za toto neuvěřitelné dědictví vděčná bratrům Jordanovým. Dnešní zaměstnanci říkají: „Jsou to chlapi, kteří nás před více než 36 lety zahájili na této cestě milování, pěstování a ochrany přírody. Jejich know-how výroby kvetoucích chutných, přírodě přátelských obilovin je pevně v naší DNA. A pro nás jde obojí ruku v ruce. Vyrábíme opravdu dobré cereálie a staráme se i o přírodu“. 

My vám můžeme nabídnout dnes už pouze jediný produkt od této společnosti, a tím jsou čokoládové müsli. Pro skutečně čokoládovou snídani zde zkombinovali křupavé ovesné klasy z té nejlepší kvality a hořkou čokoládu se 70% kakaa rozpouštějící se v ústech. Prostě nebe v h.u.b.ě.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena