London Fruit and Herb

Plně ochucené ovocné čaje začala firma London Fruit & Herb vyrábět v 70. letech 20. století a živost a vzrušení tohoto desetiletí je inspiruje dodnes.  Zakladatel, Martin, v Londýně nejprve založil malou čajovou firmu poté, co objevil nejlepší způsoby, jak „uzamknout“ chuť ovocných a bylinných nálevů a vytvořit čajové směsi, které dodávají jak vůni, tak chuť. Byli prvními výrobci ovocných směsí ve velkoobchodech ve Velké Británii, a i proto jsme si jich všimli a přivezli je do Čech.

Podnik, který se původně jmenoval „London Herb & Spice“, rostl od úspěchu k úspěchu. Ještě dnes, jako London Fruit & Herb Company prokazují nadšení z vytváření intenzivně aromatických a ovocných zážitků pro své zákazníky.

Calendar

Description automatically generated

Pokud jde o čajové směsi, které nabízejí, jsou to perfekcionisti, v dobrém slova smyslu. Používají pouze ty nejkvalitnější ovocné ingredience a pečlivě vypracovávájí recepty, takže z každého doušku vytěží maximum, a i proto je každý šálek od nich úžasnou zkušeností pro každého.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena