Lucien Georgelin

Sladké i slané francouzské produkty ze slunné jihozápadní Francie, které potěší i ty nejnáročnější gurmány. Pan Lucien Georgelin, vlastník firmy, sám s úsměvem říká: „Příprava džemů a bonbonů vyplnila mé letní dny, zatímco v zimě to bylo starání se o kachny.“

Jeho výrobky jsou připravovány podle ověřených rodinných receptů jeho maminky a jím samotným. I po třiceti letech existence této rodinné firmy jsou jeho dobroty vyráběné tradiční metodou vaření v měděném kotlíku na otevřeném ohni. Lucien pečlivě vybíral ovoce, aby zvýraznil chuť svých marmelád. Také vybíral typické francouzské suroviny jako jsou lískové ořechy Cancon do pomazánek nebo rajčata Marmande (pro řadu rajčatových omáček). Jeho každodenním cílem je nacházet nové tradiční receptury.

A table is filled with food

Description automatically generated with medium confidence

Poté, co se svými produkty cestoval po venkově, měl stánky na trzích nebo v místních obchodech s potravinami, kvalita jeho džemů nevyhnutelně otevřela dveře na národní a mezinárodní scénu. Dnes ho již můžeme vidět i u nás v Čechách. Vyzkoušejte široký sortiment džemů, tapenád, masových terin a čokokrémů. V nabídce naleznete i BIO produkty a foie gras.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena