Mackays

Mackays byla původně firma, která zpracovávala mrkve. Ovšem v roce 1938 se záměrem této společnosti staly marmelády vyráběné z ovoce z lokálních zdrojů východního Skotska. Jediné pomeranče byly a jsou dováženy ze Sevilly, protože mají kůru a hořkost ideální pro výrobu Mackays džemů. Sevillské pomeranče jsou zároveň známé tím, že mají vysoký obsah pektinu, což pomáhá udržet správnou konzistenci marmelády. 

A table is filled with food

Description automatically generated with medium confidence

Tyto džemy se vyrábí tradiční metodou vaření v měděných pánvích zahřívaných párou. Díky tomu dochází k pomalému vaření ovoce a cukru, což umožňuje postupné uvolnění chutí a pozvolné tuhnutí.

Mackays byla dokonce v roce 2008 oceněna britskou princeznou Anne. Tak neváhejte a ochutnejte jedinečnou chuť citrusových a ovocných džemů a výjimečného chutney.

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena