Mornflake

Mornflake, firma z jižního Cheshiru v Anglii, byla otevřena před více než 350 lety panem Williamem Leamem. Od té doby se tato společnost věnuje tomu, aby každé ráno pomohla světu probudit se ke kvalitnější snídani. Jak to dělají? Vše je zásluhou jejich velmi talentovaných mlynářů. V Mornflake jsou to zkušení řemeslníci a ženy, kteří se znalostmi patnácti generací pokračují v prosazování chytrých nových způsobů, jak vytvořit naprostou ovesnou dokonalost.

bohgVJKN86RHyf6TEIWlemyzw2YWS8sfRqtiKQJhpp61171omUxFdoQrvKf95rNTq MKChp49WCzpMQEZMTo5XKxF167DsRgCIAAA0vxLpYlbXNO VwhemdEUOlCo3sBll7y7 ebGgDmS paVMOO7mHPBnyn0i 5

Postupem času se začali z Anglie dostávat i za moře. V roce 1958 byla lodí poslána první várka. V roce 1960 dokonce měli svou první televizní reklamu. V roce 1964 získali své první ocenění a v roce 1990 získali ocenění od královny Alžběty II, a zároveň vyváželi svou oves do šedesáti různých zemí. 

Mornflake vytváří ty nejlepší snídaně, od ovesných kaší (porridge), po cereálie, po čokoládové müsli a přírodní granoly. Jejich možná úsměvný počin: vytvoření největší misky ovesné kaše, je dokonce dostal do Guinnesovi knihy rekordů. 

Dnes se tato rodinná firma pyšní mnoha cenami, vyváží své müsli do více než šedesáti zemí a má plno možných variant svých výrobků. Mají v nabídce bez lepkové produkty, produkty bez cukru, s vysokým obsahem vlákniny a spousty dalších. Neváhejte a ochutnejte tuto anglickou tradici. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena