Seed & Bean

Malá anglická čokoládovna zaměřená na prémiovou kvalitu a etický přístup. Tato značka vnikla v roce 2005 s myšlenkou vytvořit nové spektrum cukrovinek. Název Seed&Bean vznikl z původního čokoládového konceptu, který zahrnoval obalování ovocných semínek a fazolek v čokoládě.  

Qr code

Description automatically generated with medium confidence

Pro značku je charakteristické užívání bio ingrediencí ve výrobě a odvaha a divokost při tvorbě příchutí. Divokost potvrzuje osmnáct různých druhů čokolády, jako například levandule, mořská sůl, kardamon, malina s kokosem a mnoho dalších. Produkty od Seed & Bean jsou 100% BIO, fair trade a vhodné pro vegany. Jako jediná anglická firma používají plně kompostovatelný obal, díky materiálu vyrobeného z celulózy z eukalyptového dřeva.  

Jedna z předních vlastností, co Seed&Bean prezentuje je spolupráce s The Soil Association, což je eco-friendly zaměřená společnost. A proto si tato malá čokoládovna může být jista, že každá tabulka, čtvereček i drobek čokoládové dobroty je vyroben z těch nejlepších organických surovin. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena