Walkers

Přímo ze skotské vysočiny přivážíme ty nejlepší máslové sušenky. Vše začal mladičký jedna-dvacetiletý Joseph Walker, který roku 1898, jako ambiciózní pekař, započal svou perníčkovou kariéru. Používal originální rodinné receptury a nejkvalitnější suroviny, které se dali sehnat.

 Tou nejdůležitější surovinou bylo a stále je čisté máslo, které tyto úžasné sušenky proslavilo. Josephovi se jeho business rozjel tak, že začal rozvážet své dobroty i do vedlejších skotských vesnic kolem Aberlouru v tažném voze poháněným koňmi. 

McvWYyLGC19RK cc6gvLatB7m eXtlKv2kW3q8L5aB1JvSwnLiilYFKnl4VQBcSQE9iBPFeuoNuF5DhIIqmKCJ QG4xjocqcQXx3F78Oumv2gO7iZAKlWaVmJrIaqAM4V

Z tohoto malého příběhu vznikla firma, která je známá po celém světě. Dokonce i její výsost královna Alžběta II. udělila značce oprávnění na dodávku křehkého pečiva a ovesných koláčků pro její osobní konzumaci. Dnes jsou to vnoučata a pravnoučata co firmu vedou a co se snaží vyrábět veškerou jejich nabídku se zřetelem na životní prostředí. 

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena