Zrod firmy London Gourmet

Naše firma vznikla v roce 1995. Založil ji rodák z Manchesteru Anthony David Bennett, který přijel do České republiky jen na pracovní cestu. Tonymu se v Praze zalíbilo na tolik, že se rozhodl zůstat a založit vlastní business. Věděl, že do České republiky zatím nikdo anglické pochutiny nedováží, a tak se stal prvním dovozcem právě on.

Pozvolna začal budovat firmu a přijímat zaměstnance. Psal inzeráty do novin a se svou, tehdy ještě nedokonalou češtinou, vedl první pracovní pohovory. První pohovor byl se slečnou Romanou, která neovládala anglický jazyk, a tak vzniklo první nedorozumění. Tony totiž popletl slova a do telefonu Romaně řekl: „Poznáte mě tak, že jsem šest metrů vysoký.“ I přes to ho Romana poznala, slovo dalo slovo a ona nastoupila do firmy jako první zaměstnanec. I když ze začátku nevěděla, co ji čeká a jaká bude její pracovní náplň, protože díky jazykové bariéře Tonymu většinu věcí nerozuměla, začala jejich spolupráce přinášet růže.

Postupem času se z Tonyho a Romany stali manželé, kteří společně s úžasným týmem zaměstnanců vedou úspěšnou firmu. V současné době mají dvě děti, dva psy a spokojeně žijí ve vesnici nedaleko od sídla firmy.

Picture 1 1

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena