Zrod firmy London Gourmet

Naše firma vznikla v roce 1995. Založil ji rodák z Manchesteru Anthony David Bennett, který přijel do České republiky jen na pracovní cestu. Tonymu se v Praze zalíbilo na tolik, že se rozhodl zůstat a založit vlastní business. Věděl, že do České republiky zatím nikdo anglické pochutiny nedováží, a tak se stal prvním dovozcem právě on.

Pozvolna začal budovat firmu a přijímat zaměstnance. Psal inzeráty do novin a se svou, tehdy ještě nedokonalou češtinou, vedl první pracovní pohovory. První pohovor byl se slečnou Romanou, která neovládala anglický jazyk, a tak vzniklo první nedorozumění. Tony totiž popletl slova a do telefonu Romaně řekl: „Poznáte mě tak, že jsem šest metrů vysoký.“ I přes to ho Romana poznala, slovo dalo slovo a ona nastoupila do firmy jako první zaměstnanec. I když ze začátku nevěděla, co ji čeká a jaká bude její pracovní náplň, protože díky jazykové bariéře Tonymu většinu věcí nerozuměla, začala jejich spolupráce přinášet růže.

Postupem času se z Tonyho a Romany stali manželé, kteří společně s úžasným týmem zaměstnanců vedou úspěšnou firmu. V současné době mají dvě děti, dva psy a spokojeně žijí ve vesnici nedaleko od sídla firmy.

Picture 1 1

Facebook
WhatsApp
Email
Print

Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o vánočním a novoročním provozu našeho e-shopu.

Objednávky přijaté do úterý 19.12.2023 (včetně) budou vyexpedovány ještě letos před Vánocemi (garanci doručení do Vánoc bude mít již v rukou zvolený přepravce).

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednou i osobně a to nejpozději 22.12.2023 do 12 hodin.

V období od středy 20.12.2023 do středy 3.1.2024 bude provoz e-shopu výrazně omezen z důvodu vánočních svátků, inventury a přechodu na nové sazby DPH.
Objednávky přijaté v tomto období začneme postupně vyřizovat od čtvrtka 4.1.2024.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň, přejeme Vám šťastné a pohodové Vánoce
a těšíme se na Vás v příštím roce 2024!

London Gourmet team

Značka

Zobrazit více

Kategorie

Zobrazit více

BIO

Bezlepkové

Fair trade produkt

Pro vegetariány

Pro vegany

Cena